Výroba

VKV Praha s.r.o. je největší výrobce kompletních systémů uzavřeného WC v České republice již od prvních aplikací v roce 2003.
Nabízíme volné kapacity v oblasti svařování z korozivzdorných ocelí a ze slitin hliníku pro železniční i jiné aplikace.

Výroba kompletních WC modulů dle Evropských standardů a dle vlastní dokumentace. WC moduly jsou vždy vyrobeny dle přání zákazníka, s ohledem na nejmodernější design i použité materiály. Rozměry se vždy přizpůsobují danému vozidlu. Zákazník si může vybrat z nabídky modulů jak standartních, tak uzpůsobených pro užívání imobilními pasažéry. Všechny moduly splňují požadavky Evropských norem, UIC i TSI standardů. Použité materiály splňují požadavky na dobrou údržbu a vysokou odolnost.

Typy WC modulů:

 

Výroba vodojemů, odpadních nádrží a palivových nádrží z korozivzdorných ocelí, různých rámů ze slitin hliníku a dalších komponentů pro železniční i jiné aplikace. Nádrže jsou vždy vyráběny dle zástavbových dispozic a požadavků na objem vody, odpadni vody, případně paliva. Kapacita vyráběných nádrží se pohybuje od 250 do 1500 litrů. Materiálem jsou nejčastěji korozivzdorné oceli AISI 304,  AISI 316L a AISI 316Ti.

Příklady některých typů nádrží: